Ready-made spoločnosti – platca DPH – sú pripravené a čakajú na Vás za absolútne najnižšie ceny na Slovensku!
Hotové, resp. ready-made spoločnosti predávame už 14 rokov a preto presne vieme, čo naši klienti potrebujú.

Ready-made spoločnosti od profesionálov.

Pre ready-made spoločnosti – platiteľov DPH platí v zásade to, čo pre ready-made spoločnosti – neplatiteľov DPH Zistiť viac

Cena za ready-made spoločnosť – platiteľ DPH

Naše ceny sú úplne najnižšie na Slovensku:

T-shop, s.r.o.
Slovenská spoločnosť s IČ DPH
3 999 € 1 990 €
PREDANÁ
T-shop 1, s.r.o.
Slovenská spoločnosť s IČ DPH
3 999 € 2 700€
PREDANÁ
T-shop 3, s.r.o.
Slovenská spoločnosť s IČ DPH
3 999 € 2 700€
PREDANÁ
MM ZV PLUS, s.r.o.
Slovenská spoločnosť s IČ DPH
6 999 € 4 490 €
VOĽNÁ
Via Tax 4, s.r.o.
Česká spoločnosť + slovenské IČ DPH
3 499 € 2 490 €
PREDANÁ
Via Tax 5, s.r.o.
Česká spoločnosť + slovenské IČ DPH
3 499 € 2 490
VOĽNÁ


Tu sú niektoré odlišnosti:

Aké parametre má ready-made spoločnosť – platiteľ DPH?

Je to veľmi individuálne, pretože každá takáto spoločnosť je unikátna. Zatiaľ čo všetky naše ready-made spoločnosti – neplatitelia DPH sú vo svojich parametroch úplne rovnaké, ready-made spoločnosti – platitelia DPH sú každá iná. To sa týka sídla, výšky základného imania, roku založenia, aj predmetu podnikania.

Prečo je každá ready-made spoločnosť – platiteľ DPH odlišná od ostatných?

Pretože každá z týchto spoločností už v minulosti podnikala a mala vlastný život. Každá podnikala v inej oblasti a mala rôznych majiteľov v rôznych kútoch Slovenska.

Predstavuje ready-made spoločnosť – platiteľ DPH riziko pre kupujúceho?

Všetky naše spoločnosti – platitelia DPH, ktoré ponúkame na predaj, prešli pred zaradením do ponuky našim auditom a boli skontrolované na právnu a účtovnú bezproblémovosť. Napriek tomu môžu teoreticky vzniknúť riziká v podobe zatajených informácií. Pre tento prípad však disponujeme notársky overeným vyhlásením predchádzajúcich majiteľov, že v prípade vzniku takéhoto problému ručia za prípadné komplikácie novým majiteľom celým svojim majetkom.

Čo to v praxi znamená?

To znamená, že ak by sme mali čo i len podozrenie na problém, okamžite by sme takúto spoločnosť odmietli; to robíme v takmer 80% prípadoch. Ak už spoločnosť do ponuky zaradíme, sme sami presvedčení, že riziká sú tak nízke, že ich naši klienti môžu podstúpiť.

Sú v ponuke aj ready-made spoločnosť – platiteľ DPH bez histórie?

Nie. Podľa súčasných zákonov môže byť platiteľom DPH len spoločnosť, ktorá je aktívne činná. V praxi to znamená, že musí pred daňovým úradom preukázať vykonávanie svojej činnosti a to je možné len vtedy, ak skutočne podniká, alebo sa preukázateľne na svoju konkrétnu budúcu činnosť intenzívne pripravuje. Ak niekto tvrdí opak, pravdepodobne nehovorí pravdu.

Je možné kúpiť si spoločnosť aj na diaľku?

Samozrejme. Takmer 90% všetkých klientov obsluhujeme cez e-mail a po telefóne. Ak však uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás na konzultáciu, alebo podpis dokumentov privítame v niektorej z našich kancelárií. Je možné kúpiť si spoločnosť aj na diaľku?

 

Ako si kúpiť ready-made spoločnosť– platiteľa DPH?

Zavolajte nám na 0950 340 999 a o všetko sa postaráme, alebo nám napíšte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. resp. cez kontaktný formulár.

Ak sa potrebujete poradiť alebo pomôcť s objednávkou, neváhajte nám zavolať na 0950 340 999, alebo nám napíšte. A ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame v našej kancelárii.

Nenašli ste odpovede, ktoré ste hľadali? Skúste ešte pozrieť na naše stránky o zakladaní spoločností, alebo nám zavolajte na 0950 340 999, prípadne nám napíšte.

4590
klientov
14
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach na Facebook-u a Twitter.